+30964045016, [email protected]

Butterfly Dress

Правила сайта

Реєстрація на Сайті

Щоб стати нашим Користувачем, вам потрібно виконати просту процедуру реєстрації. Будь ласка, врахуйте, що для вашої безпеки та зручності ми просимо вас надати наступні дані:

  • Повне ім’я та прізвище;
  • Особистий номер телефону;
  • Надійний пароль.

Нагадуємо, що реєстрація за номером телефону призначена для використання однією особою. Не діліться своїми реєстраційними даними з іншими, щоб забезпечити конфіденційність вашого облікового запису.

Будь ласка, пам’ятайте, що ви не маєте право використовувати облікові дані іншої особи з метою підміни особи.

Звертаємо вашу увагу, що ви самостійно відповідаєте за всі дії в особистому кабінеті нашого Сайту, включаючи дозвіл третім особам використовувати ваш обліковий запис. Будь-яка недобросовісна, образлива або незаконна діяльність може призвести до припинення доступу до вашого особистого кабінету без попередження.

Доступ до електронних послуг Сайту буде наданий після вашої авторизації в особистому кабінеті Користувача.

На Сайті вас чекають наступні можливості:

  1. Зручне заповнення заявок і форм;
  2. Надсилання скан-копій необхідних документів для надання послуг;
  3. Вибір зручної дати для надання послуг;
  4. Укладення договорів через особистий ключ електронного підпису;
  5. Оплата послуг, використовуючи зручну платіжну систему;
  6. Отримання консультацій від наших фахівців щодо заявок та укладених договорів.

Не забудьте підтвердити вашу згоду на надання послуг, наклавши ваш особистий ключ електронного підпису на відповідні документи.

Ми завжди стежимо за якістю обслуговування і надсилаємо вам повідомлення (включаючи коментарі) щодо стану ваших заявок та їх обробки найближчим робочим днем. Цю інформацію також можна знайти у вашому особистому кабінеті.

Будь ласка, пам’ятайте, що подача заявок і скан-копій документів через Інтернет не звільняє вас від обов’язку відвідувати наше підприємство особисто у день надання послуг і представляти оригінали документів, зокрема паспорта громадянина України.

Наприкінці, наголошуємо, що ви самостійно відповідаєте за правильність і достовірність інформації, наданої на Сайті.

Ми залишаємо за собою право зв’язатися з вами для опитування та отримання ваших вражень з користування нашими послугами з метою покращення обслуговування. Будь ласка, зазначте, що інформація, отримана в ході таких опитувань, не буде розкрита третім особам і використовуватиметься тільки в узагальненому вигляді, зберігаючи вашу конфіденційність.